44....postupujeme :D
crazybabenka
autorja prosím ich pekne.....som štrikovala 🙂 ..... no veď už nič nekupujem.....aby to aj malá vynosila 🙂
12. dec 2010
Si šikulka. Tie veci sú nádherné. A ešte krajší bude komplet Paulínka + vecičky 🙂 .
13. dec 2010
Crazy, to máš teda poriadnu výbavičku. Paulínka bude ako v bavlnke.
A tie paučky a čiapočky, to niekto štrikoval? Ty alebo mamina? Krásne.