fuuu, že 15....keby skôr....nenahnevala by som sa :D
ahoj, ja to mám tiež za 15 dní a už by som bola najradšej keby už bol na svete.
ja tak isto.....ale lepšie 14....ako keď to bolo 256 :D
ahoj, ja to mám tiež za 15 dní a už by som bola najradšej keby už bol na svete.