icon

Ach rastu ako z vody 😍❤💕

avatar

tie su nadherne

15. okt 2018
avatar
15. okt 2018
avatar

len tak zo zvedavosti, nechavate si ich ci predavate ?

15. okt 2018
avatar
dabon
autor

@monika2712 predávame (voľné je už len bejby na prvej foto, moja Alis), je to zlatíčko, taký mojkáčik neskutočný, hneď by som si ju nechala keby som mohla, ale dve mačičky do bytu stačia - musím rešpektovať môjho drahého, inak by sa zmestili aj štyri 🙂

15. okt 2018
avatar
15. okt 2018
avatar
dabon
autor

@mackamizjedlaskrec áno neskutočné ich majú, a hlavne mačička na prvej foto, úžasná nebeská modrá 🙂

15. okt 2018
avatar

@dabon ach keby som mala viac casu sa tomu venovat hned ju beriem. nasla som aj inzerat ale bez ceny. posles
mi pls do spravy.

15. okt 2018
avatar
dabon
autor

@monika2712 Mačička nie je náročná, väčšinu dňa prespí a aktívna je keď sa vráti pániček domov 🙂 písala som ss ;)

15. okt 2018
avatar

už dlho sa ťa chcem opýtať čo stoje tieto mačičky. ak by si mohla do IP.

16. okt 2018
avatar

nebude ti smutno za nimi ❤️

18. okt 2018
avatar
dabon
autor

@michaela1986 už teraz mi je ked si pomyslím, že pôjdu preč, o deťoch ani nehovorím, pred nimi nemôžem ani spomenúť, lebo mladšia ihneď plač... Chcela som si jednu nechať (tu na prvej foto) je to neskutočný tvor, ako sa hovorí, že láska na prvý pohľad, ale môj drahý je výslovne proti bohužiaľ (že buď on alebo tretia mačka, xi ale to hovoril aj o druhej) :D

18. okt 2018