icon

Naša krásna CRX IC Orina Kubix sa včera stala maminkou 😊 pozrite aké nádherné hebučké mini bábätka máme doma ❤

1
avatar

Jeeej ,škoda že take nemôžme mat😔

29. aug 2018
avatar

to čo je zač prosim?

29. aug 2018
avatar

Inak CRX IC to znie ako nejaké označenie motorky 😅 potom pozerám, že živý tvor malilinkatý 😉

29. aug 2018
avatar

Ďalší krásny zázrak prírody🙂😍

29. aug 2018
avatar
29. aug 2018
avatar
dabon
autor

@silvia31 no označenie plemena 😂 cornish rex a IC je získaný titul Interchampion 😊

29. aug 2018
avatar
dabon
autor

@lula1980 mačiatka Cornish rexa 😊

29. aug 2018
avatar
dabon
autor

@cicikmicik preco nemôžte?

29. aug 2018
avatar

@dabon ahá krásne sú🙂

29. aug 2018
avatar

@silvia31 já si to raději googlila 😅

@dabon ať jsou zdraví 🐱

29. aug 2018
avatar

@dabon nás bulterier by ich poriešil.. minule išiel susedov kocúr po našom plote a skoro prerazil s hlavou zatvorené terasove dvere..ale asi ti ma v sebe lebo sme ho nič take neučili..

29. aug 2018
avatar

@dabon mozno pre to ze niekto z nich je alergicky na macky...ani ja ich nemusim....u svokrovcov to maju v obyvacke a ked prideme mazaju macky von....dobre ze do taniera nevlezu....same chlpy a pach po nich

29. aug 2018
avatar

@dusan_ko
@dusan_ko su vsetky katrovane?

29. aug 2018
avatar

Jeeeeeeeej,ja by som tak strasne chcela minku😍Ale chlap by ma vyhodil z domu aj s nou☹Uz dost mu lezu na nervy nase 2 psy-kedze este nemame oplotene,su oba len vnutri a macku by uz nepredychal urcite.Tak si zatial aspon krmim 2 tulave u nas na terase😆Ale raz si hadam sen splnim😍

29. aug 2018
avatar
dabon
autor

@cicikmicik uff tak teraz už rozumiem 🙈

29. aug 2018
avatar
dabon
autor

@kittyjuliette nooo treba ho masírovať a možno raz povolí 😁

29. aug 2018
avatar
dabon
autor

@dusan_ko toto plemeno neplzne a dokonca je vhodné aj pre alergikov 😉 a keď sa o mačky dobre staráte tak doma necítite vôbec nič 😉 ale sto ľudí sto chutí 🙂

29. aug 2018
avatar
29. aug 2018
avatar

Vidíš, tak to som vôbec netušila, my sa pohybujeme práve v tom moto svete viac 😀 tak ale som o niečo múdrejšia, zlatučké sú ❤️ Nech len pekne rastú a robia radosť😉

29. aug 2018
avatar
29. aug 2018
avatar

@dabon svokrovci s astaraju aj maju macky vlastne wcko ...byvaju v rod.dome....ale macky to nie....smrdia...a ked si esteco olizuju a potom olizu nieco coho sa chytame....ble

30. aug 2018
avatar

@dusan_ko macky smrdia?Fiha,tak to som este nepocula.Macky su asi najcistejsie zvierata.Praveze macka podla mna narozdiel od psa ani vlastny zapach nema.Jedine,co moze smrdiet je nedostatocne cisteny zachod,alebo pokial kocur nieje vykastrovany,tak znackuje,preto je smrad,ale macka sama o sebe nesmrdi

30. aug 2018
avatar
dabon
autor

@dusan_ko Pesne ako píše @kittyjuliette, mačky nemajú svoj vlastný pach, a patria medzi najčistotnejšie zvieratá 🙂 dokonca nespravia potrebu ani do špinavého WC... Ale ja to tu nebudem obhajovať, tiež by som si nepritískala k tvári cudziu mačku, ktorá žije výslovne vonku a neviem čo je zač, ale naše mačky žiju len doma, viem čo jedia, čo robia,....žijú v čistote, takže za mňa - nie je o čom 🙂 Inak naše mačky nikdy v živote neprišli nič olizovať - veď to nie je pes 🙂 olizujú jedine seba :D

30. aug 2018
avatar

@dabon presne,to je dalsia vec.Mala som kocura a nikdy v zivote nic neolizoval.Teraz chovam 2 psy a teda ich je citit,ale kocura som doma nikdy v zivote necitila.Praveze ten moj vzdy vonal avivazou,kedze zasadne spaval bid medzi cistymi uterakmi,alebo v mojej skrini s vecami.

30. aug 2018
avatar
dabon
autor

@kittyjuliette Ano cicky voňajú po "domácnosti" 🙂

30. aug 2018
avatar

Aké chutné drobčeky sú to. Už sa teším na ďalšie fotky mačiatok, ako budú rásť. Som v tej -mačacej skupine na MK- tam som zaregistrovala tvoje nezvyčajné mačky, sú nádherné. Také reči, že mačky smrdia a všetko olizujú - čo sú psy, to si nevšímaj... Ja mám tiež doma mačku v byte a keď som si ju zaobstarala čo som sa v robote napočúvala tých rečí, že mačky sú odporné a ako sa niekomu hnusia. Veď keď ich nechová, tak načo rieši. Mne sa tiež niektoré plemená psov moc nepáčia, ale nikdy by som to nepovedala majitelovi, veď on má zo svojho psíka radosť 😉

30. aug 2018
avatar

@dabon ja osobne lutujem ked su pozatvarane cely zivot.je moznost ich vencit na voditku ...ano aj znackove ved oni nevedia ze su plenema trpia cely zivot byt pozatvarane.nevedia co je travicka motylik vietor...zivot..toto je len take umele prezivanie a ta mama len rodi aby majitelia mohli predat.nemylim v zlom kontatujem.

30. aug 2018
avatar

@dabon umyvas im aj zuby? ked si rit olizu?.....ci vase to nerobia....

30. aug 2018
avatar
30. aug 2018
avatar
dabon
autor

@katuska1313 na jednej strane máš pravdu, ale aspon majú veľký balkon kde prelenosia celé teple dni 🙂 vodítko sme skúsali, je to o zvyku, naše si lahnú na bok a nepohnú sa...
"umelé prežívanie" je dosť silný pojem, o tom by sa dalo polemizovať, ale jasne beriem názor. A tiež mačiatka - ono nám ani veľmi nejde o predaj, mne osobne ide o skúsenosť 🙂 je to niečo uzasne vidieť ako sa hlavne deti z toho neskutočne tesia... ;)

30. aug 2018
avatar
dabon
autor

@dusan_ko nie ja nie,,,, naučili sme ich používať elektrickú zubnú kefku, niť a ústnu vodu :D

30. aug 2018
avatar

@dabon nádherné sú 😍 presne tak. Naši tiež majú mačku doma,iba v byte...nikdy nič neolizuje a nikdy ani nezjedla šunku a ani nič podobné. Má svoje granule. 😍

29. sep 2018
avatar
29. sep 2018