to čo je zač prosim?
Inak CRX IC to znie ako nejaké označenie motorky 😅 potom pozerám, že živý tvor malilinkatý 😉
Ďalší krásny zázrak prírody🙂😍
@cicikmicik preco nemôžte?
@dabon nás bulterier by ich poriešil.. minule išiel susedov kocúr po našom plote a skoro prerazil s hlavou zatvorené terasove dvere..ale asi ti ma v sebe lebo sme ho nič take neučili..
Jeeeeeeeej,ja by som tak strasne chcela minku😍Ale chlap by ma vyhodil z domu aj s nou☹Uz dost mu lezu na nervy nase 2 psy-kedze este nemame oplotene,su oba len vnutri a macku by uz nepredychal urcite.Tak si zatial aspon krmim 2 tulave u nas na terase😆Ale raz si hadam sen splnim😍
@cicikmicik uff tak teraz už rozumiem 🙈
@kittyjuliette nooo treba ho masírovať a možno raz povolí 😁
Vidíš, tak to som vôbec netušila, my sa pohybujeme práve v tom moto svete viac 😀 tak ale som o niečo múdrejšia, zlatučké sú ❤️ Nech len pekne rastú a robia radosť😉
@dusan_ko macky smrdia?Fiha,tak to som este nepocula.Macky su asi najcistejsie zvierata.Praveze macka podla mna narozdiel od psa ani vlastny zapach nema.Jedine,co moze smrdiet je nedostatocne cisteny zachod,alebo pokial kocur nieje vykastrovany,tak znackuje,preto je smrad,ale macka sama o sebe nesmrdi
@dusan_ko Pesne ako píše @kittyjuliette, mačky nemajú svoj vlastný pach, a patria medzi najčistotnejšie zvieratá 🙂 dokonca nespravia potrebu ani do špinavého WC... Ale ja to tu nebudem obhajovať, tiež by som si nepritískala k tvári cudziu mačku, ktorá žije výslovne vonku a neviem čo je zač, ale naše mačky žiju len doma, viem čo jedia, čo robia,....žijú v čistote, takže za mňa - nie je o čom 🙂 Inak naše mačky nikdy v živote neprišli nič olizovať - veď to nie je pes 🙂 olizujú jedine seba :D
@dabon presne,to je dalsia vec.Mala som kocura a nikdy v zivote nic neolizoval.Teraz chovam 2 psy a teda ich je citit,ale kocura som doma nikdy v zivote necitila.Praveze ten moj vzdy vonal avivazou,kedze zasadne spaval bid medzi cistymi uterakmi,alebo v mojej skrini s vecami.
@kittyjuliette Ano cicky voňajú po "domácnosti" 🙂
Aké chutné drobčeky sú to. Už sa teším na ďalšie fotky mačiatok, ako budú rásť. Som v tej -mačacej skupine na MK- tam som zaregistrovala tvoje nezvyčajné mačky, sú nádherné. Také reči, že mačky smrdia a všetko olizujú - čo sú psy, to si nevšímaj... Ja mám tiež doma mačku v byte a keď som si ju zaobstarala čo som sa v robote napočúvala tých rečí, že mačky sú odporné a ako sa niekomu hnusia. Veď keď ich nechová, tak načo rieši. Mne sa tiež niektoré plemená psov moc nepáčia, ale nikdy by som to nepovedala majitelovi, veď on má zo svojho psíka radosť 😉
@dabon ja osobne lutujem ked su pozatvarane cely zivot.je moznost ich vencit na voditku ...ano aj znackove ved oni nevedia ze su plenema trpia cely zivot byt pozatvarane.nevedia co je travicka motylik vietor...zivot..toto je len take umele prezivanie a ta mama len rodi aby majitelia mohli predat.nemylim v zlom kontatujem.
@katuska1313 na jednej strane máš pravdu, ale aspon majú veľký balkon kde prelenosia celé teple dni 🙂 vodítko sme skúsali, je to o zvyku, naše si lahnú na bok a nepohnú sa...
"umelé prežívanie" je dosť silný pojem, o tom by sa dalo polemizovať, ale jasne beriem názor. A tiež mačiatka - ono nám ani veľmi nejde o predaj, mne osobne ide o skúsenosť 🙂 je to niečo uzasne vidieť ako sa hlavne deti z toho neskutočne tesia... ;)
@dabon nádherné sú 😍 presne tak. Naši tiež majú mačku doma,iba v byte...nikdy nič neolizuje a nikdy ani nezjedla šunku a ani nič podobné. Má svoje granule. 😍








Jeeej ,škoda že take nemôžme mat😔