Ahojte, nedávali ste si obkladať kovové zárubne drevom ? Zaujímala by ma cena, zárubne + dvere+ práca, v akých cenách sa to pohybuje a teda kto to v TT vykonáva a ste s ním spokojné...ďakujem
Ja som si sama dvere so zárubňami kúpila a dala osadiť stolárovi.. Jedne dvere aj s oblozkou stali cca 140 eur.. Nedávala som robiť žiadnej firme... Kúpila som dvere v Merkury markete
pripojim sa, ak mozem, tiez potrebujem presne to iste
Tiez sme kupili a znamy nam zalozil.dali sme mu cca 150.eur za 4 dvere.
@zlatina0502 aj my z merkury.
Od 7 cm do 18 cm su velkosti, vsetko co je men3j a viac je atyp.. To znamena ze samotna oblozka by vysla viac ako samotne dvere, skus si zavolat do DKP, oni vyrabaju aj vacsie cisla v cm a za celkom fajn ceny...
My sme dávali robiť tento rok v januári ale sme z TO. Obvlozkovanie kovových zárubní 3ks a a 2ks tunelov +3ks dverí nás aj s 2dnovou montážou vyšli okolo 1500€.
My mame atyp.. Viac ako 18 cm.. Stolár 330€ jedny dvere, poliak 380€
Toto aj mna zaujíma, pripojím sa, nakoľko mi bolo povedané, že už sa to takto nerobí, že majtri jie sú ochotní 🤔.