Ahojte, nemáte niekto kontakt na parné žehličky typu Ariette a pod., zvyknú ich predávať na výstavach Agrokomplex apod.. Práve sa mi pokazila a ťažko si zvyknem na inú....
dada1010
autorja ich používam už roky... ked sa mi prvá pokazila, kupila som inú ale nezvykla som si, tak som sa zasa vrátila k tejto, neviem ako si zvyknem na inú....
29. máj 2018
Fakt je taká dobrá? Ja som ju na výstave pozerala,ale vybrala som si nakoniec philips s tou automatickou reguláciou teploty za cca. 150€ a veru nie som moc spokojná:(