Ahojte, nevideli ste niekde prepustené maslo, predávali v pri vchode do Tesca ale už nebudú mávať... a to smradľavé z DM už nechcem .....
V Majcichove na družstve predávajú
24. nov 2019
Ahojte, nevideli ste niekde prepustené maslo, predávali v pri vchode do Tesca ale už nebudú mávať... a to smradľavé z DM už nechcem .....
V Majcichove na družstve predávajú
Ved si urob doma ❤️