icon

Ahojte, nie je tu niekto kto vrátil topánky na eobuv cez DPD ? potrebujem poradiť, ďakujem

avatar

Pošli klasický poštou

4. okt 2018
avatar

tiež posielam iba poštou, podla mňa to vyjde lacnejšie

4. okt 2018
avatar

je to dosť veľká krabica, bolo by to jednoduchšie cez DPD

4. okt 2018