icon

Máte niekto klimatizáciu od ZSE, ako ste spokojné?

avatar

Pripnem sa,aj my rozmyslame na nou😉

27. jún 2019
avatar

Aj ja sa 📌. Tiez nad tym uvazujeme.

27. jún 2019