Máte niekto mobilnú klimatizáciu bez odtokovej hadice ? môžete dať recenziu, ďakujem
dada1010
autor@januska908 môžem poprosiť aj o ktorú sa jedná ? díky
11. aug 2017
@dada1010 ak nevadí zajtra pozriem lebo neviem presne e teraz značku 🙂
11. aug 2017
Kúpili sme minulý rok a neviem už cez leto bez nej fungovať 🙂 za nás spokojnost