nenávidím UPC, dá sa odtiaľ nejako odísť bez pokuty za viazanosť...
Tusim iba ak napíšeš niekolko pisomnych staznosti kvoli nejakym problemom/vypadkom. Ale nie som si uplne ista ako presne to funguje. Poriadni si prestuduj zmluvu resp. ich vseobecne podmienky
6. nov 2017
dada1010
autorUž dva dni tam telefonujem, nevedia odstrániť chybu, každý telefonát je hodina nervov, lebo stále nie je voľný operátor, tri krát som sa dovolala a aj tak mi to je k ničomu, lebo to stále nejde...ešte šťastie že aspon internet mám z inej firmy
6. nov 2017
dada1010
autorzajtra idem... len tam prísť na radu tiež nie je jednoduché...,
6. nov 2017
Jedine čo ma napadá, ze ak niečo od podpisu zmluvy zmenili. Treba si prečítať zmluvu, lebo viem napriklad že zvyšujú ceny aj počas viazanosti - odvolávajú sa na infláciu. Len neviem či to nemajú niekde v zmluve zakotvené že môžu.