icon

poradte peknú interaktívnu bábiku, ďakujem

avatar

Ja som chcela obj.dcerke tuto na prve narodeniny, ale ze je to moc skoro.ale velmi sa mi paci. Mam aj zlavove kody na mall, len neviem isto ci este platia. https://www.mall.sk/babiky/babyborn-interaktivn...

21. nov 2017
avatar

My mame baby anabell.

21. nov 2017