Ahojte, prosím vás akurát som čítala článok, že Oravská priehrada je do polovice vypustená, ako to tam vyzerá? Oplatí ssa ísť pozrieť pripadne tá plavba loďou?
Ďakujem
urcite nie je vypstena z polovice
https://www.windy.com/sk/-Webové-kamery-okres-N...
https://www.kukaj.sk/projekt/274-vtaci-ostrov
@viestta si si istá, že je to aktuálna foto na tom windy? Kde je nápis Námestovo?
@viestta toto je z júna,pred vypustením
@skeblicka777 mas pravdu, akusi blbost to skopirovalo
My sme boli dnes, ano je vypustena. Za nas sa neoplatilo tam ist
Už som šla písať,že je to blbosť,ale nie je,na nete som našla,že je vypustená na 54%kapacity,z dôvodu rekonštrukcie.U nás na Orave môže o 2 mesiace už aj mrznúť,tak asi preto teraz cez sezónu.Ale priehrada tu bude aj o rok,dá sa ísť na výlet aj do okolia.
Som z Námestova, áno je vypustená kvôli opravám na priehradnom múre. Dnes už bolo vyhlásené, že sezóna na Oravskej priehrade je tento rok ukončená.
My sme sli lodkou v utorok a nevsimli by sme si to, okolo ostrova je to fajn. Az cez mesto to bolo vidiet
Dievčatá ďakujem za odpovede 🙂 asi to teda necháme na inokedy
Ešteže to tu čítam 😱 my sme chceli ísť v nedeľu, ale teda na bahno sa mi nechce ísť pozerať 🫣




Plavba loďou je fajn, ale inak nie je čo obdivovať, kde nie je voda, tam je bahno 🫤