icon

Ahojte, prosím vás akurát som čítala článok, že Oravská priehrada je do polovice vypustená, ako to tam vyzerá? Oplatí ssa ísť pozrieť pripadne tá plavba loďou?
Ďakujem

avatar

Plavba loďou je fajn, ale inak nie je čo obdivovať, kde nie je voda, tam je bahno 🫤

23. aug 2024
avatar
23. aug 2024
avatar
Autor komentár zmazal
avatar

@viestta si si istá, že je to aktuálna foto na tom windy? Kde je nápis Námestovo?

23. aug 2024
avatar
Autor komentár zmazal
avatar

@viestta toto je z júna,pred vypustením

23. aug 2024
avatar

@skeblicka777 mas pravdu, akusi blbost to skopirovalo

23. aug 2024
avatar
23. aug 2024
avatar
23. aug 2024
avatar

My sme boli dnes, ano je vypustena. Za nas sa neoplatilo tam ist

23. aug 2024
avatar

Už som šla písať,že je to blbosť,ale nie je,na nete som našla,že je vypustená na 54%kapacity,z dôvodu rekonštrukcie.U nás na Orave môže o 2 mesiace už aj mrznúť,tak asi preto teraz cez sezónu.Ale priehrada tu bude aj o rok,dá sa ísť na výlet aj do okolia.

23. aug 2024
avatar

Som z Námestova, áno je vypustená kvôli opravám na priehradnom múre. Dnes už bolo vyhlásené, že sezóna na Oravskej priehrade je tento rok ukončená.

23. aug 2024
avatar

My sme sli lodkou v utorok a nevsimli by sme si to, okolo ostrova je to fajn. Az cez mesto to bolo vidiet

23. aug 2024
avatar

Dievčatá ďakujem za odpovede 🙂 asi to teda necháme na inokedy

23. aug 2024
avatar

Ešteže to tu čítam 😱 my sme chceli ísť v nedeľu, ale teda na bahno sa mi nechce ísť pozerať 🫣

24. aug 2024