ahojte mamicky,nemate niektora skusenost s tymto sportovym kociarikom🙂ako ste s nim spokojne? http://www.mall.sk/kociky-kombinovane/safety1st...
dadika07
autorajoj,su tam tri polohy polohovania chrbatika,no nie je napisane,ci az do lahu...ja ten kociarik tiez prvykrat zahliadla,skusim tam napisat alebo zavolat a opytat sa🙂
26. jan 2011
Ahoj este som nevidela takyto kociarik ale na tej stranke nie je to napisane da sa vobec polohovat?Nepisu to tam a ja by som bez toho nekupila