icon

Doporucena zasielka podana 17.12. na pošte, je sanca ze este pride? Na stranke posty stale ukazuje zasielka v preprave. ...

avatar

Áno boli sviatky šanca tu je

28. dec 2018
avatar

Ja som doporučene posielala 19.12 a 21.12 balik dorazil.Bolo to posielané z Ba do Michaloviec,tak neviem čo s tým u vas robia,😬

28. dec 2018
avatar

... mne by mali dnes doručiť balík zo 16.12., dúfam, že doručia

28. dec 2018
avatar

17 som objednavala cez postu balik a 20 bol doma.

28. dec 2018
avatar
dajag
autor

17-teho som posielala dva , jeden dorucili a druhy sa tula.

28. dec 2018
avatar

Mne balík z 18. prišiel včera 😉 bežne mi prišiel Na druhý deň 😉

28. dec 2018
avatar

@dajag áno dnes som brala balík podaný 17.12. a 13.12.

28. dec 2018
avatar

ano moze dorazit,aj mne prisiel dnes balik podany 18.12.a ved ked mate doporucene,tak je k tomu cislo,tak sa bude dat aj vyhladat spätne.

28. dec 2018
avatar

Mne vcera dosli balicky podane 18.12

28. dec 2018
avatar

Aj ja cakam stale... tak snad toho bolo na poste len vela a najde sa vsetko 😒

28. dec 2018
avatar

Aj môj stále cestuje 22.podany od jednej pani ,môj poslaný dorazil

28. dec 2018
avatar

Ja som podavala 18 teho a 20 teho ich uz mali

28. dec 2018
avatar

Mne takisto podana 17. prisla kurierom vcera.... Otras

28. dec 2018
avatar

Aj mne prava trieda poslana 17.12. a včera dorazila na postu 😃 služby ako sa patrí 👌

28. dec 2018