Ahojte,mate skusenosti s firmou HOBBYTEC? Ak ano,str spokojne?
Mame pergolu od nich.spokojnost 100% 🙂
22. okt 2025
Nám montovali pergolu v auguste. Všetko v poriadku, prišli aj opraviť svetlo. Sme spokojní.
22. okt 2025
ak uvazujete, kde dat spravit pergolu... nam robila firma isotra. uplne super vsetko 🙂
23. okt 2025
dajdas13
autorDakujem dievcata
23. okt 2025
My sme pozerali od nich pergolu. Aj sme davali nacenit. Ale potom preslo leto a tak sme to odlozili.