:-O vraj bábätká majú začať dvíhať hlavičku samostatne až v 2 mesiacoch..môj ju dvíha už teraz asi 10 cm od postieľky.🙂..v 2 mesiacoch bude ptm už asi chodiť.:DDD..zlatýý.:-*
Nasa Simonka to tiez zvaldala v prvych tyzdnoch🙂 Sikovnicka mas🙂
5. dec 2010
Tak tvoj Maťko je ale šikovnučky🙂)) A aj moj MaŤko bol tiež taký šikovny ked mal jeden masiačik.🙂)))))))