Kupujete už deťom zimné topánky? Ak áno o koľko väčšie kupujete? Klasicky aby mali cca 1cm nadmerok alebo viac?
Uz aj 2 tyzdne ich nosi.zatial mierne zateplene,snehule prezuje,ked bude sneh
Akože také klasické s kožušinou dnu uz nosíte??
A o koľko väčšie kupujete? Klasicky aby mali cca 1cm nadmerok alebo viac?
Nie 🙂 kupim, ked začne zima 🙂 bolo by dobre, keby ich do februara ponosia a ked kupim teraz podla aktualnej dlžky nohy, tak do februara nemaju šancu vydržať 😁
Kúpené uz cca mesiac ale ešte nenosi
ja som chcela cez vikend v decathlone ale vybrakovane to uz bolo celkom. Takze uz sa asi nakupuje vo velkom
@daniela87sk kupila som o necely 1 cm vacsie, syn ma 25 ku nozku a nosi uz teraz vo vnutri ma kozusinku. My tu mame chladno. Rano boli 2 stupne ked siel do skolky a dcerka este nena ale musim kupit lebo v zime sa jej roztrhli a bol sakra problem pred Vianocami nieco kupit, nespolieham ze staci potom. Teraz ani vetrovku jej nejdem kupit, vsade chybaju velkosti.
@hradnapani presne tak,my sme preto isli s predstihom a nemali,syn sklamany odisiel ,dufam,ze este doplnia
Mam kupene od augusta, ked mali v zalande 60% zlavy 😁 Mala nosi 26 a na zimu som kupila 27,kedze uz na 27 pomaly prechadza (pancusky, hruba ponozka).
V septembri sme po zaciatku skoly boli v decathlone a uz vtedy rodicia vo velkom nakupovali. Len sme kukali, ze co tolko ludi s detmi.
Uz mam kupene asi tak mesiac dozadu