icon

Prosiim nemáte niekto zvyšnú knižočku z dôvery,ktorú nevyužijete?? ..už ju neponúkajú a chcela by som pre druhé bábo 😊

avatar
Autor komentár zmazal
avatar

Máme, napíšte mi správu.

26. jan 2020
avatar

Písala som vám 😊

26. jan 2020