Prosím poraďte ktorá bábika je lepšia zn. Llorens New Born alebo Baby Born pre 3,5ročné dievčatko? Popr.iné bábiky? (také tie klasické máme..) 😊😊😊
My mame doma llorens, baby born, baby annabel a asi najviac sa dcere paci baby born. S llotens babikou sa nehra vobec. Rada sa este hra s babikou cry babies. Dcera ma 4 r.
8. dec 2019
Naša dostane na Vianoce soft touch baby born, dúfam, že bude dobra
8. dec 2019
danijela51
autor@19mylittlepony83 prosim vas ake má teličko bába llorens?z latky či takú že sa dá aj kupat?😊
9. dec 2019

llorens