na Liptov prišla velká voda ☹
http://www.michalpaska.sk/clanok/1588-liptov-v-...
danka1424
autorvčera večer to bolo hrozné, ešteže prestalo pršať
29. apr 2017
Strasne chodievame tam 2krat do roka😢😲
29. apr 2017
Och...mne je každý rok tak ľúto ľudí,čo toto prežívajú 😢
29. apr 2017


az mam slzy v ociach, ked vidim liptovsky jan a demanovsku dolinu :( nase naoblubenejsie miesta :(