icon
avatar

az mam slzy v ociach, ked vidim liptovsky jan a demanovsku dolinu :( nase naoblubenejsie miesta :(

29. apr 2017
avatar

včera večer to bolo hrozné, ešteže prestalo pršať

29. apr 2017
avatar

Strasne chodievame tam 2krat do roka😢😲

29. apr 2017
avatar

Och...mne je každý rok tak ľúto ľudí,čo toto prežívajú 😢

29. apr 2017