Teraz pridu komenty ze mame byt fanky aj ked prehravame alebo sa nedarí... ale v ktorom roku sa darilo naposledy?
V tomto veru nie😂😂😂
A nie niesom profik- aj brata som mala v repre takze mam LEN ÚSUDOK🙂
sa nemože fandiť a držať palce???
O koľkej hráme?☺
☺budem fandiť☺
To bude super skore 😂
@lenkasvitanova čuš lebo dopadneš ako ja;) este ze niesi v kazdom statuse🙂
*honorar
Fandit budem... ale uprimne proti rusom? 😁😁😁😁
Tak ja milujem ms v hokeji uz treti rok, nikdy nestavkujem iba pocas nasich zapasov a okrem 1razu som vzdy vyhrala, tak sa tesim aj dnes. Som hrda Slovenka, ale teda nasi sa zobudia vzdy az ked im totalne hori za zadkom, nehovoriac o smole...tod moj nazor😀
Uz to zacina 😂
@lenkasvitanova alebo konci 😂😂😂😂😂😂😂
@lenka1993 pekne namierené do Beeečka .. nech sa hnevá kto chce .. ale na toto trápenie sa nedá pozerať .. chvíľami mi je ich aj ľúto 🙈

Proti rusom?
Hahahahahha 😂😂😂😂😂😂😂😂