A kam chces ist?
obe cesty vedú do LM. len sú dva spôsoby
Kamkolvek, dve 18-tky
to znaci, ze Liptovsky Mikulas je takmer ako Rim 😉 alebo prva tabula je pre pravakov, druha pre lavakov 😝
To su stare cesty idete poza cez dediny uzite si :D oba smery su ok
Záleží od toho ci chces ist po diaľnici alebo okolo Lipt. Mara 😉
@kastanko asi tak, kto sa ako rozhodne, keby som vedela aké sú cesty tak tou lepšou, ak nie, tak doprava-doprava sa ľahšie odbočuje ako doľava 😀
@dankaa78 a ktorá je rýchlejšia? tu by pomohol pre rozhodnutie časový údaj ako je na google mapách, že koľko trvá cesta, lebo ak ide jedna hlavne cez dediny, môže to trvať aj 30 minút, ak druhá mimo mesta, možno sa to dá aj za 10-15 minút prejísť
@marsmykkok a ja viem...hod do plena?😀
@marsmykkok pozriem🙂
@dankaa78 ked ide o kuriozitky ... pozri si tu foto "chudak chodec" http://dade-dedhmia.webnode.sk/products/po-stop... alebo tu s pinguinmi http://dade-dedhmia.webnode.sk/products/novy-ze... 😀
@marsmykkok pozrela som 🙂 Dobré vedieť😉
@marsmykkok mam namet na buducu sutaz.ďakujem🙂
@dankaa78 pre mňa to je kuriózne a zavádzajúce,lebo ja to tam nepoznam ze sa da ist oboma smermy a nevedela by som kam odbočiť,
dala by som si navigaciu 😂
@mirkamurko Je to celkom normálne že sa dá dostať na nejaké miesto viacerými cestami, len nie vždy sú všetky aj zaznačené, ale ja by som asi tiež tam zastala a pozrela či dobre čítam, že či je na obidvoch tabulách ten liptovský mikuláš alebo je na jednej niečo podobné a zle som to prečítala 🙂
...lebo všetky cesty vedú do... Mikuláša...a prinajhoršom skončíš v Mare 😅😅

rovno:D