Sanitka,policajt,hasici,osobne auto
Sanitka ;)
Sanitka
My sme sa v autoškole učili: za predpokladu, že majú všetky vozidlá zapnuté majáky - vládne vozidlo, polícia, hasiči, sanitka. Môj brat sa o niečo neskôr učil v autoškole, že je to na dohode.
Sanitka ?😊
Sanitka 🙂
Sanitka a ppolicia sucastne a poziarne a osobne sucastne
sanitka 🙂
prvé pôjdu sanitka a polícia..Druhé hasiči a osobne auto
sanitka
Sanitka a policajti 🙂
Sanitka 🙂 Policia ma prednost pred hasicmi????
Sanitka samozrejme
Sanitka a policajné auto
Fuuha..asi by mala ísť prvá sanitka..ale v reale by sa tam asi natlacilo vládne vozidlo 😀
bliknu si a dohodnu sa 😀 alebo najlepsie vsetci naraz
Sanitka
Sanitka hasici policajti a pak čierne podla mna tak zaradom
Vladne vozidlo poziarnici sanitka a policia
sanitka
Sanitka
Predsa sanitka 😊
Sanitka
Vláda pocka človek potrebuje pomoc pak musej uhasit pozar a policajti musia zadržať zlodeja a pak.až vládne ta se nemá kam.ponahlat
ak nikto nema zapnute majaky tak vladne vozidlo...
Na obrazku to vyzera, ze majaky maju zapnute vsetci...
Sanitka 😳?
sanitka, určite 🙂
sanitka, hasici, policajti, cierne auto
asi by mala ísť prvá sanitka
Dievčatá idete na to logicky z pohľadu jednotlivca, ale pravidlá cestnej premávky sp robené pre celok. A pre celok je podstatné aby prešlo vládne vozidlo. Ostatné musia čakať, kvôli možnosti atentátu. Vládne vozidlo so zapnutým majáčikom má prednosť vždy, aj keby tragače z neba padali. Takýto stret som síce nezažila, ale zažila som vládne vozidlá a sanitku na križovatke a teda sanitka aj reáli dala prednosť vládnym vozidlám. To že som skoro vrazila do sanitky, ako som sa uhýbala vládnym nechám bez komentára, jeden obieha z prava, druhý z ľava.
Sanitka
Sanitka asi
Nie som šofér ale tak ak sanitka má spustený maják tak ona
Sanitka
Alebo kto má hlučnejší maják 😀
@petuska18, @misena3, @tiarka, @tinuska44, @mimla, @melisa17, @dagmarecka, @jofimaja, @lusynqa, @adulienka, @niulda, @moni, @nika1831, @katinka1987, @ivka288, @saadve, @lucciia, @henriett19, @mia24212, @babejka1, @rybka08, @dorotka2013, @adka8833, @zuber, @hanka55, @danielabride, @10zabka, @zuzpap, @ketrin71, @iffushka, @timi1012, @emmily81, @december1111 kočky ďakujem vám za vaše tipy - správna odpoveď je sanitka .Viem je to diskutabilné ale vo videu je vysvetlenie 🙂
@petuska18, @misena3, @tiarka, @tinuska44, @melisa17, @dagmarecka, @jofimaja, @lusynqa, @adulienka, @niulda, @nika1831, @katinka1987, @ivka288, @saadve, @lucciia, @henriett19, @mia24212, @babejka1, @rybka08, @dorotka2013, @adka8833, @zuber, @danielabride, @10zabka, @zuzpap, @ketrin71, @iffushka, @timi1012, @december1111 kočky blahoželám!
@dankaa78 dakujem za srdiecko 😁😁😁
aj ja dakujem 🙂
dakujem 🙂
ďakujem krásne, Danka 🙂
@petuska18, @misena3, @tiarka, @tinuska44, @mimla, @melisa17, @dagmarecka, @jofimaja, @lusynqa, @adulienka, @niulda, @moni, @nika1831, @katinka1987, @ivka288, @saadve, @lucciia, @henriett19, @mia24212, @babejka1, @rybka08, @dorotka2013, @adka8833, @zuber, @hanka55, @danielabride, @10zabka, @zuzpap, @ketrin71, @iffushka, @timi1012, @emmily81, @december1111 prajem vám ešte príjemný deň a teším sa zajtra🙂
@dankaa78 ďakujem krásne za srdiečko 😊
ďakujem za srdiečko🙂
Dakujem 🙂
dakujem za ♥ - čka 🙂
Ďakujem

ten kto má zelenú 😀 ale nie, myslím že sanitka 🙂