Najlepsie je, ze mne najprv nedoslo, co je na tom obrazku divne...

17. máj 2017
Nedochádza ani mne, pomožte, mám odkojený mozog...
17. máj 2017
Chlap 👏
17. máj 2017
@alicia072 že ved ona rodila a nie on...on tam leží ako rodička 🙂
ale možno to ani ja dobre nechápem 🙂
17. máj 2017
Nech si uzije to najlepsie po 😂
17. máj 2017
presne toto stale hovorim mm. ze teraz by mal porodit on, ze by som chcela dalsie dieta, ale rodi on :D :D
17. máj 2017
dankaa78
autor@zuzulienkab dobre chápeš👍
17. máj 2017
@zuzulienkab lenze vsimnite si,ze aj on ma nemoc.naramok-asi fakt odpadol a musel byt hospitalizovany 😅
17. máj 2017

Zdroj pinterest.com