Mávátka a tribúna pod oknami - skvelé miesto na naháňačku 🙂 , pamätám 🙂. Nemuseli sme sa učiť, tak to bolo fajn, vtedy takých dní nebolo tak veľa ako dnes. Pamätám si pracovné soboty, kedy sa muselo aj do školy (nadrábala sa napríklad Veľká noc) a pamätám si dokonca aj jednu nedeľu, kedy sme museli do školy a rodičia do práce... Našťastie sú to už iba retro spomienky...
@zmrzlinka11 ani som nevedela, že také niečo býva.. bude to aj na nete? Asi áno...však tam je všetko 🙂
Iskra, zvazak, pionier, nechce vojnu ale mier. Milovala som to, kedze ako dieťa som nechápala, prečo rodičia nezdieľajú moje nadšenie. Párky, zmrzlina, alegoricke vozy...
pamatam si to....
ano ano ano
@zmrzlinka11 prajem príjemný deň😊
Jej paradne zazitky ako dieta zo zs po nasej dedine💟 mali sme mavatka, zastavky no aj lampiony😀
@dankaa78 áno, aj to, jarné prázdniny, 3x po sebe ten istý prázdninový program, jeden rok dávali Tri oriešky pre Popolušku, tak som ju pozerala každý týždeň 😀 , to je proste moja naj rozprávka, nemôžem si pomôcť 🙂
@brendaa U nás bol lampionový sprievod na VOSR, ja vždy na čele sprievodu, pred sprievodom mi celá trieda gratulovala k narodkám a išlo sa 😀
nanuky nam davali za ucast.ach jaj
Povinne na oknach sme museli mat tie zastavky. Krasna spomienka 🙂
krásna spomienka, sprievod, potom na kolotoče
áno,áno🙂.....pekné spomienky🙂
Veru pamatam. 😉
Mile spomienky
aj ja, a boli sme strašne nahnevaný na mamu ked nechcela ísť do sprievodu😉
Veru ano,aj rovnosata mala svoje caro 😉

Každý rok je retro sprievod vo Vysokých Tatrách 😉 práve sa odhadujeme, či ideme aj dnes😉 má byť v Tatranskej Lomnici o 10hod.😉