Ahojte mam ešte jednu otázku. Mam klasickú žehličku ale mam asi milión blúzok ktoré keď operiem tak sú takéto pokrčené a nechce sa mi vyťahovať zakaždým dosku tak mi toto príde praktickejšie. Uvažujem nad týmito dvoma ?
Máte skúsenosti? Ozehli mi to takúto blúzku, je to praktickejšie? Ďakujem za každú radu 🙂
Ci napari aj z Lidla, to neviem. Ale moja Tefal ano
@blondiee83 ktoru mas prosim?
Ta prvá je super, aj riflovinu vyzehli na počkanie. Ta druha - škoda peňazí.
Mala som tu prvu z Lidla. Vratila som ju. Vsetko ostalo pokrcene...
Túto mam a fakt je skvelá.
@blondiee83 ja to chcemna zaclony,myslis ze to s nou dam?
Zeny,ja s tym asi neviem robit.mne to nezehli,len prska brutalne vodu
@mevicka áno, krásne to vyzehli aj záclony
@blondiee83 dakujem
Mam tú z lidlu, škoda peňazí




Mne na takéto šaty pomáha ručný naparovac Philips 7000