Skor datum plnenia
Ako píšu vyššie 😉
Cim starsie,tym lepsie..😎
https://webmagazin.teraz.sk/zivot/cim-je-vino-s...
L:112 je označenie výrobnej dávky
@niekto2hy ale nie kazde v ziadnom pripade toto neplati
to je vyrobna sarza a datum plnenia.
Vino na 98% nema datum spotreby. Iba par vynimiek. Aj to su skor čučá a nie kvalitne vina.
Je to sarza,mas to tam aj napisane
@niekto2hy suhlasim s
@lizatko1009 pri vinach sa toto pravidlo neda pouzit vzdy.
Sarza a datum plnenia.
Zalezi co to mas za vino, ale za 2r nieje problem ani pri bielom niektorom.
Podla etikety chardonay. Pokial nepijes vino casto ok, nerozoznas rozdiel ze dva roky nebolo dobre skladovane
@niekto2hy pri chardonke cim mladsie tym lepsie.
@lizatko1009 Dakujem za vysvetlenie... Ani neviem kedy som naposledy pil vino,kedze mi nechuti..
@niekto2hy kludne sne taka "alkoholicka" familly 🙂
Najviac ma vzdy pobavi dvojrocny irsai oliver v hypaci 🤣🤣🤣


Je to dátum plnenia fľaše.