Ja mam od minuleho roka ten chladivy paplon. Mam ho klasicky obleceny v oblieckach a vobec nemam pocit, ze by to chladilo. Pani v predajni mi povedala, ze to sa neoblieka do obliecok, lebo tam potom nie je ten chladivy efekt. Mne to pride ale nehygienicke, takze to obliekam. Strasne sa to smyka v tych oblieckach, zakazdym s tym bojujem, aby som nemala gucu na jednej strane. Ja Ti to neodporucam.
Ja mam od minuleho roka ten chladivy paplon. Mam ho klasicky obleceny v oblieckach a vobec nemam pocit, ze by to chladilo. Pani v predajni mi povedala, ze to sa neoblieka do obliecok, lebo tam potom nie je ten chladivy efekt. Mne to pride ale nehygienicke, takze to obliekam. Strasne sa to smyka v tych oblieckach, zakazdym s tym bojujem, aby som nemala gucu na jednej strane. Ja Ti to neodporucam.
@muchotrafka298 super dakujem za recebziu 🙂 a aj smrdí? Lebo na to som čítala zle recenzie, že je to strašne chemický zápach.
Teraz len zvažujem či teda všetky tie chladiace su zle alebo len tieto z emi 🙂
@muchotrafka298 super dakujem za recebziu 🙂 a aj smrdí? Lebo na to som čítala zle recenzie, že je to strašne chemický zápach.
Teraz len zvažujem či teda všetky tie chladiace su zle alebo len tieto z emi 🙂
@danupas vobec to nesmrdi, ziadny zapach necitit ani si to nepamatam. Ja som to uz niekolkokrat normalne aj prala v pracke. Ono je to zo strasne umeleho materialu a smyklaveho. Podusky a plachty som neskusala. Ako spime pod tym, ale nepoviem nikomu, ze kup si to.Ako je mozne aj to, ze to pouzivam nespravne, o com viem.
Inu znacku chladiacich som neskusala.
Ono to podľa mňa základne nie je, že je chladivý, ale nie je hrejivý, keďže je z umeliny.
Ja ako dieťa si pamätám mali sme doma takú deku volali sme ju "chladna" deka otec ju v lete používal a presne to bola strašná umelina,ale účely splnila 😁
Mám obyčajný paplón aj vankúš z EMI, a už by som nechcela. Vo vankúši sa drť zhlukuje do veľkých chuchvalcov, je problém to ráno natrásť. Paplón sa veľmi šmýka v návlečke, ráno musím hľadať boky paplóna so švamy na návlečke.

Aj mne stále vyskakuje reklama , som zvedavá na skúsenosti. Nechcem doma ďalšiu rarohu.