Dievčence, kedy zvykne byt zľava v Pandore? Počula som že v auguste zvyknú dat na niektoré staršie modely aj 50%.....ďakujem za každú odpoveď... 😘
darabka
autor@desertroses 😢.... Už asi tak skoro nebudú.,čo?🙄
2. aug 2019
Nie. My sme uz teraz kupili darcek na vianoce. Potom az na novy rok zvyknu byt a takto na prelome juna - jula, co si pamatam.
2. aug 2019
Teraz som prišla z Pandory... Už 2 mesiace majú zľavy na niektoré vybrané náušnice,prstene,gulicky
2. aug 2019
Ja som v júni kúpila náramok za 40e
2. aug 2019
Ono, nieco v zlave maju asi stale ale nie je toho vela a nie vsade.
2. aug 2019
na fb pisali,ze by mala bit zlava 2+1 v auguste alebo októbri
2. aug 2019
Bola som minuly týždeň, nič tam nebolo 🙂
2. aug 2019
Nieco je aj teraz na sofia.sk
3. aug 2019
Nedvano boli zlavy