Dobrý ročník....... milujem ten film...
Kde ide?
24. sep 2017
Aj jaaa 🙂 Už tolko krát som ho videla ale to prostredie...strašne ma to tam ťahá ❤
24. sep 2017
darabka
autor@bellamamma... Joj teraz...... Ešte len začína.... 😉
24. sep 2017
Videla.som.ho.snad 100-krat a pustim.si.ho aj 101.raz😍😍😍😍😍😍😍😍😍
24. sep 2017
My aj s mužom ho máme veľmi radi tak si ho nahram...
24. sep 2017
Aj my milujeme tento film. Hocikedy si ho pustíme. Aj teraz pozeráme v TV, ale zistila som, že český dabing mi vyhovuje viac😉
24. sep 2017
Kočky a v pondelok večer bude znova ale na Joj Plus 😉
24. sep 2017
Skvelý film😉 Vždy si ho rada pozriem.
24. sep 2017
13.20 Joj