icon

Záhradné lehátko, máte niekto skúsenosti s týmto typom. Odporúčanie?? Ďakujem 😘

avatar

Dobre sa na ňom spi 🤣

22. jún 2021
avatar

Presne takéto sme mali no ale ľahla si tam starká so sestrou a je po ňom 🤣🤣🤣 🤷🏻‍♀️

23. jún 2021
avatar

Mam také ale bez clony.. Je super. Dá sa to vyprať, čiže za mňa super..

23. jún 2021