Maminky ktorych sa netyka 14 dnova ocr lebo idu podla ineho zakona mame aj my nejake usmernenie, alebo na nas zabudli a zostava nam tych klasickych 9 dni vratane vikendov?
Ak policajtka, tak len 9 dni... a nenahráva sa to ako OČR, ale pod iným kódom...ak je to koli koronavirusu
21. mar 2020
@monika_1990 ale už prišlo usmernenie, že sa dni môžu násobiť, vždy po 9 dňoch nahrať do sapu ďalších 9..
21. mar 2020
@ibrunova už som tyzden s detmi doma, naposledy sme to robili takto..
21. mar 2020
@monika_1990 prišlo to tuším v stredu?
21. mar 2020
Chcem sa opýtať keď pôjdem na očr od 1.4. môžem ostať tiež doma až do vtedy kým sa otvoria škôlky?
21. mar 2020
Ak ideš podľa toho zákona, čo myslím, tak na vás nezabudli, tiež môžete ostať dlhšie.