icon

Maminky ktorych sa netyka 14 dnova ocr lebo idu podla ineho zakona mame aj my nejake usmernenie, alebo na nas zabudli a zostava nam tych klasickych 9 dni vratane vikendov?

avatar

Ak ideš podľa toho zákona, čo myslím, tak na vás nezabudli, tiež môžete ostať dlhšie.

21. mar 2020
avatar
Autor komentár zmazal
avatar

Ak policajtka, tak len 9 dni... a nenahráva sa to ako OČR, ale pod iným kódom...ak je to koli koronavirusu

21. mar 2020
avatar

@monika_1990 ale už prišlo usmernenie, že sa dni môžu násobiť, vždy po 9 dňoch nahrať do sapu ďalších 9..

21. mar 2020
avatar
daren1
autor

@ibrunova kde by som sa k nemu dopatrala? Ďakujem

21. mar 2020
avatar

@daren1 ja ho mám v maili v robote. Si minv?

21. mar 2020
avatar
daren1
autor

@ibrunova super.pisem ip

21. mar 2020
avatar

@ibrunova už som tyzden s detmi doma, naposledy sme to robili takto..

21. mar 2020
avatar

@monika_1990 prišlo to tuším v stredu?

21. mar 2020
avatar

Chcem sa opýtať keď pôjdem na očr od 1.4. môžem ostať tiež doma až do vtedy kým sa otvoria škôlky?

21. mar 2020