Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri
denda83
20. nov 2017
242 

Möller’s

Zdravím všetky maminy, nemaminy, oteckov, jednoducho všetkých čo sem nakuknú.

Dostali sme možnosť vyskúšať rybie oleje Möller’s. Keď nám balíček prišiel, prekvapilo ma, že mi prišli 4 fľašky, dve citrónové a dve detské, veľmi ma to potešilo. Keďže nám balíček dorazil poobede, nemuseli sme dlho čakať na ochutnávku. Ale tak po poriadku.... Prečo sme sa rozhodli vyskúšať tieto oleje?

Moja mladšia dcérka býva často chorá, už od malinka beháme po nemocniciach, kvôli kadejakým infekčným či dýchacím problémom, a už by aj stačilo! Stále do nej pchajú lieky, infúzky kortikoidy.

Tak som sa rozhodla zvoliť inú cestu, a vybehla na mňa reklama tu na koníku ohľadom testovania Möller’s olejov, zapojila som sa a vyhrala 🙂

OlejeMöller’s sa vyrábajú z čerstvej tresčej pečene z tresky arktickej, obsahujú omega 3 mastné kyseliny, ktoré ľudský organizmus potrebuje po celý život, a ktoré majú pozitívny vplyv na srdce, mozog a zrak. Ďalej obsahuje vitamíny A, D a E.

Tak, keďže balíček nám dorazil poobede ako som spomínala po večeri sme sa rozhodli skúsiť ja citrónový a dievčatá detský. Voňali nádherné, detský má chuť a vôňu ako žuvačky, hneď sa mi vrátili spomienky z detstva ako som žula pedro žuvačky, tak presne taká chuť.
Čakala som chuť alebo vôňu po rybách no na moje prekvapenie som sa nedočkala. Dievčatám olej na prvý pokus moc nechutil, teda chutil len ich prekvapila konzistencia, teda že to nieje sirup ale olej. No trvalo to len chvíľku, potom si ešte pýtali 😀
Ja som si dala citrónový, a mnaaaaaaaam, mne veľmi chutí, taká jemná citrónová chuť aj vôňa, nič prehnané. A má to ešte výhodu, že potom si nemusím nanášať balzam na pery ako každý večer, olej sa o to postará.

Počas týchto 2 týždňov sme neboli choré aj keď tesne pred testovaním mi malá zase ochorela, ale ako sme začali s olejom, tak sa jej to nezhoršilo a choroba mala rýchly priebeh - celá nádcha trvala podstatne kratšie ako predtým. Takže vám olej odporúčam, naďalej ho budeme používať hlavne v tomto období, keď choroby klopú z každej strany.

Ďakujeme za možnosť vyskúšať si túto vitamínovú bombu 🙂

Pozdravujeme.

#test_mollers

  super recenzia. 🙂 👏 Užívate celá rodina, či sú nejaké výnimky?

  17. nov 2017
  denda83
  autor

  @lienkashoppingqueen este idem maminu nahovoriť ale ano cela rodina🤗

  17. nov 2017

  @denda83 výborne 👍 u nás tiež všetci - závisláci. 🙂

  17. nov 2017

  Ktorá príchuť viac chutila deťom pls?

  11. dec 2017

  Aj ja mam ten ilej. Este sme neskusali. Dcera ma histaminovu intoleranciu a neviem ci jej to neuskodi 😕

  6. feb 2018