Maminky prosím o radu, dcérka bude mat o týždeň 5. Narodeniny a veľmi túži po zvieratku ( konkrétne zakrstly králik ) akú máte skúsenosť ísť do toho či nie ? Ďakujem 🙂
deni24
autor@kattie1982 😂No veď toto aj ja poznám rodiny ktorým vyrástli veľký králici ale priateľ je chovateľ a tvrdí že priamo z chovu mi zoženie originál zakrstleho len či je to vhodne zvieratko pre 5rocnu
3. jan 2018
@deni24 ako vsetko, deti to bavilo, potom zase nie, teraz obcas, aj tak sa o to starame my s muzom 🙂
3. jan 2018
moja ma tiez 5rokov ale nekupili sme ho viem ze by som sa onho starala ja. skor by som sla do skrecka alebo niecoho podobneho 😉
3. jan 2018
neverim tym zakrslym kralikom... v rodine, co kupovali uz dvoch, tak vyrastli mega zajace... my mame pre mojich 9 a 5-rocni chalani morske prasiatka...