Ten nos naozaj vyzerá na impetigo. Tie vyrážky s tým nemusia mať súvis, môjmu sa tak prejavuje alergia.
Mne sa takto robi alergia ked nieco zjem co nemam 😀na potraviny
To na nose je impetigo- bakterialna infekcia
A tie flaky budu asi zihlavka
Dr /derm/
Ďakujem pekne ráno hneď letíme k Dr
@deni24 nemáš doma antibioticku masticku? Bactroban napríklad? Do rána sa to môže rozniest, plus je to veľmi infekcne
@marcelatje nie nič v lekárni predaju aj bez receptu?? Poslala by som našich
Nedavajte na to nic dr bude chviet zobrat ster
@deni24 som zvedavá co povie lekár. Inak ak je to impetigo, chrastu treba pred natieranim odstrániť, najlepšie odmocit.
Pred aplikáciou mastí dávajte hypermangánovÿ obklad, jemne prikladať, nestrhávať na silu
No Dr nás odbila že herpes a ze tie fľaky na kozi sú súvis s tým a fenistilove kvapky
@deni24 sleduj to, ak sa objavia nové ložiská vráť sa k Dr čím skôr, lebo ak toho bude viac bude treba nasadiť antibiotika.

Nebude to impetigo??
Mojej sa tak robilo 1den jeden na 2den druhy a tak to mala celu bratu popod nos a v nose 😢nato len atb masticka