Ahojte, nemáte niekto prosím skúsenosti so Z Boxom od Packety, ak zásielku nestíhate prevziať? Stiahla som aplikáciu a mala by byť možnosť predĺženia aspoň o jeden deň, ale mne píše, že to nie je možné. Čo sa stane so zásielkou po neprevzati? Odošlú mi ju opätovne, keď už mám tovar zaplatený?
denifa
autorSme v dedine krátko, moc ľudí nepoznám…takže nie
17. júl 2022
Skuste zavolat do zasielkovne. Mozno budu vediet pomoct.
17. júl 2022
Stačí keď sa do aplikácie prihlási pod jej údajmi a ona zašle ten kód sms, a je tam. My sme to tiež riešili, že sme nestihali vybrať. Vybral nám to kamarát
17. júl 2022
Nemôžem ti ju vybrať niekto iný?