icon

Ahojte, nemáte niekto prosím skúsenosti so Z Boxom od Packety, ak zásielku nestíhate prevziať? Stiahla som aplikáciu a mala by byť možnosť predĺženia aspoň o jeden deň, ale mne píše, že to nie je možné. Čo sa stane so zásielkou po neprevzati? Odošlú mi ju opätovne, keď už mám tovar zaplatený?

avatar

Nemôžem ti ju vybrať niekto iný?

17. júl 2022
avatar
denifa
autor

Sme v dedine krátko, moc ľudí nepoznám…takže nie

17. júl 2022
avatar

@nika2103 zo Zboxu moze iba so svojim telefónom, neda sa poslat inu osobu

17. júl 2022
avatar

Skuste zavolat do zasielkovne. Mozno budu vediet pomoct.

17. júl 2022
avatar

Stačí keď sa do aplikácie prihlási pod jej údajmi a ona zašle ten kód sms, a je tam. My sme to tiež riešili, že sme nestihali vybrať. Vybral nám to kamarát

17. júl 2022