Ahojte.co by ste urobili?
Dali by Vám peniaze,Vy kúpite auto,na seba,poistku na seba,ale používal by ho niekto iný...
Keby sa niečo stalo,mala.by som problém ja?ako majiteľ vozidla alebo ten,kto šoféroval?
Nevyznám sa.v zákonoch
Ďakujem
tak ak by sa stala dopravna nehoda, tak bude mat problem vodic auta. pri pokute napr za jazdu po dialnici bez dialnicnej pride pozdrav majitelovi auta.
Objektivna zodpovednost by sa pri dopravnych priestupkoch riesila s tebou, pri nehodach s vodicom.
A dá sa napríklad.auto napísať na dieťa a poistka na niekoho iného?
@denisa66687 ak myslis kvoli exekuciam, je to branenie v exekucii, co je trestny cin. a nemyslim si, ze sa da auto na jedneho a poistka na niekoho uplne ineho, kedze sa ta poistka tyka auta.
@simonah73 ďakujem
@denisa66687 nie neda. na koho je auto, na toho musi byt poistka a nemoze byt na dieta.
@denisa66687 ty môžeš byť majiteľ, a držiteľ vozidla niekto druhý, on bude platiť aj poistku. Aj bude zodpovedný.
@tosomja ano, takto sa to da. takto to mal aj syn s motorkou, kym este nemal 18.
@tosomja určite je to tak?
Nemám sa čoho báť?🤔
@denisa66687 Ja nam auto na dcérku, ona je vlastnik a ja som drzitel vozidla. Poistka je na mna.
@stanislavao ano ,da sa v pohode ,,moj manzel je na poistke a majitel je moja dcera
@denisa66687 ja som majiteľom auta. Držiteľ je už teraz manžel. On znáša všetky riziká, aj STK, ek, pokuty, poistky.
plati objektivna zodpovednost, cize vy. nedala by som svoje auto nikomu cudziemu. kto chce jazdit, nech si kupi auto a plati si poistku.