icon

Je tu nejaká kočka,kt.si po svadbe nechala iba svoje rodné priezvisko?

avatar

Jednu takú poznám..

20. jún 2023
avatar

Ja. Aj deti majú moje priezvisko.

20. jún 2023
avatar

@zitaje mám po svadbe nejakú oznamovaciu povinnosť(urady,poisťovne atď)?Občiansky preukaz nie je potrebne meniť?

20. jún 2023
avatar

@deniska0704 nie, nič som nikde neoznamovala, myslím že tam ide práve o zmenu mena. Či si slobodná alebo vydatá, to sa na väčšine miest ani neuvádza...

20. jún 2023
avatar

ja som si po prvej svadbe nechala svoje priezvisko. Na ziaden urad nikam ist nemusis, akurat po svadbe uz si budes do kolonky stav pisat vydata 🙂

20. jún 2023
avatar

Ja...uz 22 rokov...deti sa volaju po manzelovi...ja mam priezvisko svoje rodne...na urad som nesla nikam..

21. jún 2023