Kočky,práve riešime kúpu novej práčky.Vzhľadom na miesto v kúpelni prichádza do úvahy len zhora plnená a preto by som rada uvítala nejaké Vaše recenzie 🙂Rozhodujem sa medzi značkami AEG a Electrolux.
elektrolux
28. aug 2020
Aeg patri pod elektrolux. Sa mi zda,ze je to ich vyssia rada.
28. aug 2020
deniska0704
autor@maca1984 konkrétne aký typ máte ak sa môžem spýtať?
28. aug 2020
Napr. Bosh a siemens su jeden fras,robia sa aj na rovnakych linkach
28. aug 2020
Ja mám Elektrolux aj mama a sme spokojné..obidve s hora plnené
28. aug 2020
Pomoze ti foto?ja som z tych tipov jelen
28. aug 2020
deniska0704
autor@maca1984 ano,dakujem😉
28. aug 2020
zamalicko
28. aug 2020
Ja mám AEG pracku aj sušičku 12 rokov, fungujú zatiaľ bez problémov. Pracku vôbec nesetrim a periem denne
28. aug 2020

Ahoj,ja mam doma aj na chalupe Elektrolux a som max spokojna /preto sme ju kupili aj na chalupu/,nemam tej pracke absolutne co vytknut.