icon

Kočky,práve riešime kúpu novej práčky.Vzhľadom na miesto v kúpelni prichádza do úvahy len zhora plnená a preto by som rada uvítala nejaké Vaše recenzie 🙂Rozhodujem sa medzi značkami AEG a Electrolux.

avatar

Ahoj,ja mam doma aj na chalupe Elektrolux a som max spokojna /preto sme ju kupili aj na chalupu/,nemam tej pracke absolutne co vytknut.

28. aug 2020
avatar

elektrolux

28. aug 2020
avatar

Aeg patri pod elektrolux. Sa mi zda,ze je to ich vyssia rada.

28. aug 2020
avatar

@maca1984 konkrétne aký typ máte ak sa môžem spýtať?

28. aug 2020
avatar

Napr. Bosh a siemens su jeden fras,robia sa aj na rovnakych linkach

28. aug 2020
avatar

Ja mám Elektrolux aj mama a sme spokojné..obidve s hora plnené

28. aug 2020
avatar

Pomoze ti foto?ja som z tych tipov jelen

28. aug 2020
avatar

@maca1984 ano,dakujem😉

28. aug 2020
avatar

zamalicko

28. aug 2020
avatar

Ja mám AEG pracku aj sušičku 12 rokov, fungujú zatiaľ bez problémov. Pracku vôbec nesetrim a periem denne

28. aug 2020