icon

Maminky skúsenosti s bio krbom ? Ste spokojne ? Ďakujem

avatar

Mali sme.... Mne to strašne smrdelo

4. apr 2022
avatar

Naši majú a využívajú skôr vizuálne,naozaj lesná vôňa je total ako keď na teba niekto dychne borovičku 😁

4. apr 2022
avatar

Uvažovali sme nad ním nakoniec sme kúpili elektrický .....predsa je tam otvorený oheň a to sa nám pri dieťati zdalo nebezpečné

4. apr 2022
avatar

Mam 5 rokov,som spokojna,nesmrdi,vykuri mi obyvacku.

4. apr 2022
avatar

@bucko555 a spokojná ste s elektrickým ? Vykúri miestnosť ?

4. apr 2022
avatar

@lily39 máte ten väčši ?

4. apr 2022
avatar

@denulka85 áno spokojná vykuri aj obývačku aj kuchyňu ......me taký na stenu

4. apr 2022
avatar

@bucko555 ďakujem . A tie oleje vydržia dlho ?

4. apr 2022