Maminky skúsenosti s bio krbom ? Ste spokojne ? Ďakujem
Naši majú a využívajú skôr vizuálne,naozaj lesná vôňa je total ako keď na teba niekto dychne borovičku 😁
4. apr 2022
Uvažovali sme nad ním nakoniec sme kúpili elektrický .....predsa je tam otvorený oheň a to sa nám pri dieťati zdalo nebezpečné
4. apr 2022
Mam 5 rokov,som spokojna,nesmrdi,vykuri mi obyvacku.
4. apr 2022
Mali sme.... Mne to strašne smrdelo