Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri
  detskapostel
  31. mar 2016    Čítané 59x

  www.detskapostel.com - detské postele, poschodové postele, detské izby

  Len u nás nakúpite cez oficiálny a najväčší e-shop s detským nábytkom za akciové ceny len tu na modrom koníku. Nie sme nejaký pochybný súkromník u ktorého nakúpite tovar bohvieakej kvality a potom sa môžete sťažovať akurát na Lampárni, u nás nakupujete vždy so všetkými garanciami a zárukami, aké môžete od najväčšiehio oficiálneho eshopu dostať. Naši spokojný zákazníci, ktorých už je viac ako 10 000, hovoria za nás, stačí si pozrieť náš fotoalbum.

  O nás:
  Milé maminky.
  V našom obchode Vám chcem predstaviť spolu s manželkou kvalitné a pekné postieľky zo špeciálneho laminátu a najmä tvrdého dreva ako je borovica.
  Dovolím si tvrdiť, že máme najväčší výber detských postelí, detských postieľok, poschodových postelí na Slovenskom trhu, taktiež vyvážame aj do čiech a rakúska.
  Naša práca nás baví a preto náš obchodík stále rozvýjame. Budeme sa tešiť, keď navštívite aj našu stránku www.detskapostel.com. Špeciálne pre maminky modrého koníka mámé výrazné zľavy, pretože je to naša obľúbená stránka, veľa sme sa sem naučili.
  Verím, že s tovarom kúpený u nás budete spokojný a budete nás odporúčať Vaším známym to je pre nás najlepšia reklama.