icon

Ach jáj ,mať tak starosti ako niektoré z Vás ,niekedy neverím vlastným očiam ako viete urážať, ubližovať, ohovárať ,vysmievať sa ,musíte mať v reále život pekne na prd ,a pri pohľade do zrkadla si asi každé ráno poviete ,,,môj život je na prd. ..znepríjemním ho aj niekomu inému... zloba ťa urobí štastnou na chvíľku ale tvoj život to nezmení!!!! Tie čo Vám je tu ubližované nehnevajte sa na tie čo Vám ubližuju ,radšej ich poľutujte ,sú to nešťastné ženy😉zlo plodí zlo,dobro plodí dobro,, ži a nechaj žiť!

avatar

Tiez sa tomu cudujem,co niektore zeny dokazu, ubohost nad ubohost...

25. okt 2015
avatar

Veľmi pekne napísane 👍👍👍👍👍🆒✔️🔝👏

25. okt 2015
avatar

Paci sa mi to🙂

25. okt 2015
avatar
25. okt 2015
avatar

aj mne sa to paci 🙂

29. okt 2015
avatar

Jasne, ze je to tak. Véd nemôže byť niekdo taky zlý, ak žije spokojne. To sa nedá podľa mňa..

25. jan 2019