baby, ktory kurier mi vezme nadrozmernu zasielku?...ups,gls a slovenska posta momentalne neberu
Ešte ma napadlo dpd alebo parcel servis. Skús zavolať.
vsetcia, len si zaplatis. ja som predavala snowboard s lyziarkami zabaleni vo velkej krabici.
Aka velka? Velke veci prepravuje toptrans ak si dobre spominam
@dominika0411
@suzi33
@luciaaadam muz potrebuje poslat 4 ks pneumatik a hovoria, ked vola, ze az po vianociach take velke vezmu
@diabliq6666 a DHL? ta zoberie vzdy, drzia si meno.
@luciaaadam teraz pred vianocami teraz nechcu take velke brat😟muz uz skusal kade tade volat
@diabliq6666 skoda. neskusali ste to podat ako balik na poste?
@diabliq6666 ano, teraz je to velky problem, je vela balikov a pneumatiky zaberu dost vela miesta v aute, cize sa im uz nezmesti vela balikov. Ani toptrans neberie?
@luciaaadam nevezmu bo tazke
@suzi33 ani oni...az po vianociach
Neviem aké to je veľké, ale ja som posielala minuly týždeň 60x60x80 cm balík, síce ľahučký do 3kg ale 123 kuriér úplne bez problémov, aj super cena