icon

Bojnice Nitrianske rudno a okolie, baby prší u vás?

avatar

Prievidzal doteraz lialo.

27. júl 2019
avatar
diaem
autor

@mirko2512 a ako to podľa teba vyzerá my sme pri tn a tu prší no chceme ísť k Vám stanovat

27. júl 2019
avatar

@diaem noo myslim ze to bude podchvilou prsat no uvidite🙂

27. júl 2019
avatar
diaem
autor

@mirko2512 aaach celé zle

27. júl 2019
avatar

Leje a vyzerá to na dlho

27. júl 2019
avatar

Nesla by som,prsi,hrmi,tma jak v rohu ;) a celkom chladno

27. júl 2019
avatar
diaem
autor

@dodinkova
@pexinka nakoniec sme šli, dá sa to ďakujeme 🙃

27. júl 2019
avatar

@diaem kam ste išli

27. júl 2019
avatar
diaem
autor

@dodinkova na nitrianske rudno do kempu

27. júl 2019