icon

Gaderska dolina - neviete prosím, či sú tam vybudované ohniska na opekanie? Dakujem

avatar

Nic take sme nevideli, boli sme min. vikend

11. júl 2023
avatar

Treba si skontrolovať, lebo teraz je na veľa miestach zakázané opekať - zakladať oheň kvôli teplotam

11. júl 2023
avatar

Siaha tam NP, kde zakladanie ohňov určite dovolene nie je.

11. júl 2023
avatar
diaem
autor

@luliu
@hugigugin Dakujem. Chceme ísť zajtra tak aby sa zbytočne špekáčiky nepokazili 😉

11. júl 2023
avatar

v doline sa opekať nesmie, ale pri chatovej osade Gader je možnosť opekania

12. júl 2023