Žienky reklamovali ste niečo z mall.sk? Pred vianocami som kúpila mobil, muž ho včera vybalil a nejde.da sa vrátiť, alebo reklamovať?čo k tomu potrebujem.dakujem
Aký mobil to bol? Moj totiž tiež včera zapinal mobil z mallu a našiel. Nakoniec vyguglil že sa trošku špeciál ne zapina 😀 takže vracanie sa prozatim nekoná.
25. dec 2018
Skusali ste ho dat na nabijacku a zapnut ho stlačením power na 3-5 sek?.svokrovi som tak opravila mobil ktory tyzden nesiel😂😂
25. dec 2018
Mne neprislo nic preistotu
25. dec 2018
diaem
autor@ouwecka
@gabinkomisko nie je vybitý,komunikuje no nereaguje na prsty..
25. dec 2018
diaem
autorNedá sa odblokovať, nič..
25. dec 2018
Jaj tak no to reklamovať alebo rovno vrátiť bez udaniaa dôvodu do 7dni od kupy sada kedze je to intern.obchod alebo mozno mall dada vrátiť
25. dec 2018
Jasne ja som im odfotila zlomeno na druhy den prisiel kurier zobral spar a do 2 dni som mala nove