Ahojte, kto ste boli v Gdansku, z letiska ste ako išli do mesta? Viem, že chodí bus 210 na stanicu, aj Bolt sa dá, len som zvedavá na skúsenosti. Ďakujem 🙂
hned pred letiskom je taky vlacik
Včera o 19:26
Včera o 19:37
Včera o 19:39
Ahojte, kto ste boli v Gdansku, z letiska ste ako išli do mesta? Viem, že chodí bus 210 na stanicu, aj Bolt sa dá, len som zvedavá na skúsenosti. Ďakujem 🙂
hned pred letiskom je taky vlacik
Boltom