icon
avatar
diamand2326
Správa bola zmenená    Včera o 18:28    

Ahojte, kto ste boli v Gdansku, z letiska ste ako išli do mesta? Viem, že chodí bus 210 na stanicu, aj Bolt sa dá, len som zvedavá na skúsenosti. Ďakujem 🙂

avatar

Boltom

Včera o 19:00
avatar

hned pred letiskom je taky vlacik

Včera o 19:26
avatar
@pimpulka

hned pred letiskom je taky vlacik

@pimpulka Ďakujem.

Včera o 19:37
avatar
@given

Boltom

@given Ďakujem.

Včera o 19:39