Aj my mame, zatial s newborn setom a tiez sme spokojni
9. nov 2016
http://www.heureka.sk/?h[fraze]=Stokke+tripp+tr... najlepsie je vyhladat si tu podla ceny
9. nov 2016
aj my máme jednu a brácha dokonca dve na Sk a dve v Norsku kde žijú väčšiu časť roka ,max spokojnosť 😉
10. nov 2016
http://aquastore.sk/shop#!/Voss/c/3934154/offse... skus pozriet tu..ciste vody maju..
10. nov 2016
@monikapaal ahoj, neplanujes ich posuvat? potrebujem 2 ks🙂
1. aug 2018
My máme a maximálna spokojnosť 😍