Mne tiež stále padal dole aj s hacikom🤷manžel mi zhora navrtal šrúbu a teraz je to super
1. dec 2020
kup vesiaciky na uteraky co sa vesaju na kupelnove dvere a zacvakni ho hore o dvere. Bez lepenia
https://www.oriondomacepotreby.sk/háčik-nerez-n...
1. dec 2020
Ja som ho mala na silone. Z vnútornej strany bol silon upevnený o kukatko
1. dec 2020
Na okno si kup magneticky drziak na vence. - su to dva velke magnety z jednej a druhej strany skla nepada to.
1. dec 2020
silon cez cele dvere alebo len cez horne rohy,alebo stuha
1. dec 2020
Ja to mam na silone cez celu sirku dveri zachytene o dva horne rohy. Nezavadzia pri zatvarani a drzi aj pri prudkom zavreti dveri
1. dec 2020
djera
autorDakujem za odpovede. Vďaka Vám som to vedela spraviť 🥰
2. dec 2020


Na dverách mám veniec z každej strany spojené šnúrkou, takže konečne nič nepadá